Galeria

Zajęcia otwarte w grupie III „Tworzenie ekoozdób świątecznych – kreatywny recykling”

11.12.2014. w czwartek, odbyły się zajęcia otwarte w grupie III, na które przybyli rodzice wraz z dziećmi, aby stworzyć piękne ekoozdoby świąteczne z wykorzystaniem posegregowanych odpadów (śmieci). Zajęcia te nawiązywały do zimowego projektu „Akademia Zdrowego Przedszkolaka- Podróż do Ekokrainy” realizowanego na początku grudnia w naszym przedszkolu. Uczestnicy byli bardzo kreatywni, zaskakiwali pomysłami, ochoczo pracowali nad stworzeniem niepowtarzalnej i ciekawej ekoozdoby. Na zakończenie spotkania rodzice wraz z dziećmi przyozdobili swoimi pracami grupową choinkę. Zajęcia przebiegały w świątecznej, miłej atmosferze, wszyscy byli zadowoleni z tak kreatywnie spędzonego czasu.

© 2014 Tęczowe Przedszkole, realizacja Agencja Reklamowa ANNDAR.PL