Kalendarium wydarzeń na bieżący miesiąc

LUTY

01.02 Socjoterapia gr.III  i  IV
06.02 Bajka o sowie  gr.III i IV
08.02 Tłusty czwartek
14.02 Walentynki
15.02 Fabryka kreatywności
16.02 Dzień listonosza
26.02 Dzień dinozaura
27.02 Dzień Babci i Dziadka  OCK  godz. 15:15
29.02 Zajęcia w bibliotece gr.III
Zajęcia sportowe 7.02 i 28.02

Galeria

Zajęcia otwarte w grupie III „Tworzenie ekoozdób świątecznych – kreatywny recykling”

11.12.2014. w czwartek, odbyły się zajęcia otwarte w grupie III, na które przybyli rodzice wraz z dziećmi, aby stworzyć piękne ekoozdoby świąteczne z wykorzystaniem posegregowanych odpadów (śmieci). Zajęcia te nawiązywały do zimowego projektu „Akademia Zdrowego Przedszkolaka- Podróż do Ekokrainy” realizowanego na początku grudnia w naszym przedszkolu. Uczestnicy byli bardzo kreatywni, zaskakiwali pomysłami, ochoczo pracowali nad stworzeniem niepowtarzalnej i ciekawej ekoozdoby. Na zakończenie spotkania rodzice wraz z dziećmi przyozdobili swoimi pracami grupową choinkę. Zajęcia przebiegały w świątecznej, miłej atmosferze, wszyscy byli zadowoleni z tak kreatywnie spędzonego czasu.

© 2014 Tęczowe Przedszkole, realizacja Agencja Reklamowa ANNDAR.PL