Kalendarium wydarzeń na bieżący miesiąc

LUTY

01.02 Socjoterapia gr.III  i  IV
06.02 Bajka o sowie  gr.III i IV
08.02 Tłusty czwartek
14.02 Walentynki
15.02 Fabryka kreatywności
16.02 Dzień listonosza
26.02 Dzień dinozaura
27.02 Dzień Babci i Dziadka  OCK  godz. 15:15
29.02 Zajęcia w bibliotece gr.III
Zajęcia sportowe 7.02 i 28.02

Galeria

Warsztaty historyczne- „Prehistoria- na tropach Jaskiniowców

W piątek, 24 października, najstarsza grupa z naszego przedszkola- „Ekoludki” wybrała się na Zamek w Oświęcimiu. Dzieci uczestniczyły w warsztatach historycznych, podczas których przeniosły się w czasy prehistoryczne. Przedszkolaki obejrzały ciekawą prezentację, która przybliżyła im ewolucję praczłowieka a potem zostały zaproszone na warsztaty plastyczne, podczas których wykonywały malunki na kamieniach. Szczególną atrakcją była „przebieranka w jaskiniowca”- wszystkie dzieci wcieliły się w postać człowieka z epoki kamienia łupanego, aby poczuć klimat tamtych czasów i lepiej je zrozumieć. Przedszkolaki były bardzo zadowolone z tak spędzonego czasu, a kamienie z malunkami zabrały do domu, aby pochwalić się rodzicom.

© 2014 Tęczowe Przedszkole, realizacja Agencja Reklamowa ANNDAR.PL