Galeria

Tęczowe ludki w świecie jesiennej przyrody

W ramach programu „Działaj z nami seniorami” realizowany był program „Tęczowe ludki w świecie jesiennej przyrody”. Wolontariusze Uniwersytetu Trzeciego Wieku, wspólnie z najstarszą grupą „Tęczowego przedszkola” uczestniczyły w ramach programu w warsztatach, których celem było poznawanie przyrody.

Na pierwszym spotkaniu we wrześniu, dzieci wraz z paniami rozmawiały o owocach, a potem wspólnie wykonywali sałatkę owocową i jeżyki.

5 października dzieci wykonywały kompozycję z jesiennych liści w Oświęcimskim Centrum Kultury

 

12 października odbyło się trzecie spotkanie na którym dzieci wykonywały bukowe kwiatuszki oraz motylki.

19 października- tym razem dzieci kleiły z wyciętych elementów kwiaty słonecznika, ponadto Pani Karolina przeczytała dzieciom kilka wierszy o jesieni. Przedszkolaki włączyły się w recytację znanych im wierszy co przybliżyło Paniom czasy dzieciństwa i okresu przedszkolnego.

Program „Działaj z nami seniorami” zakończył się jesiennym występem.

 

© 2014 Tęczowe Przedszkole, realizacja Agencja Reklamowa ANNDAR.PL