Galeria

Taneczne powitanie wiosny z Rodzicami w grupie IV

We wtorek , 08.04., przedszkolaki z grupy IV wraz z nauczycielkami zaprosiły Rodziców na zajęcia otwarte pt. „Taneczne powitanie wiosny”. Na zajęcia przybyło wielu miłych  gości, ku uciesze gospodarzy, którzy przygotowali sporo ciekawych atrakcji. Spotkanie obfitowało w wiele tańców integracyjnych przeplecionych masażykami relaksacyjnymi. Wszyscy rodzice wraz z dziećmi chętnie uczestniczyli we wspólnej zabawie. Miła i radosna atmosfera nie opuszczała naszych gości. Na zakończenie spotkania uczestnicy podzieleni na grupy przystąpili do pracy plastycznej pt. „ Wiosenna łąka”. Za pomocą farb, pędzelków i stempelków wszyscy z zapałem tworzyli piękne obrazy. Ciekawie wykonane prace zostały wywieszone na przedszkolnym holu. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z tak aktywnie i radośnie spędzonego czasu.

© 2014 Tęczowe Przedszkole, realizacja Agencja Reklamowa ANNDAR.PL