Statut Przedszkola

Rozdział II

Cele i zadania przedszkola

Rozdział III

Sposób sprawowania opieki nad dziećmi

Rozdział IV

Zasady przyprowadzania i odbierania dzieci z przedszkola przez Rodziców lub inną upoważnioną osobę

Rozdział V

Organy przedszkola, kompetencje, warunki współdziałania, sposoby rozwiązywania sporów

Rozdział VI

Organizacja pracy przedszkola, w sytuacjach nadzwyczajnych takich epidemie

Rozdział VII

Organizacja wychowania , nauczania i opieki, pomoc psychologiczno- pedagogiczna

Rozdział VIII

Oddział przedszkolny

Rozdział IX

Czas pracy

Rozdział X

Zasady odpłatności, korzystanie z jedzenia

Rozdział XI

Zadania (obowiązki) i prawa nauczycieli oraz innych pracowników przedszkola

Rozdział XII

Prawa i obowiązki Rodziców, formy współdziałania z Rodzicami oraz częstotliwość kontaktów

Rozdział XIII

Rozdział XIV