Kalendarium wydarzeń na bieżący miesiąc

LUTY

01.02 Socjoterapia gr.III  i  IV
06.02 Bajka o sowie  gr.III i IV
08.02 Tłusty czwartek
14.02 Walentynki
15.02 Fabryka kreatywności
16.02 Dzień listonosza
26.02 Dzień dinozaura
27.02 Dzień Babci i Dziadka  OCK  godz. 15:15
29.02 Zajęcia w bibliotece gr.III
Zajęcia sportowe 7.02 i 28.02

Galeria

Spotkanie z Mikołajem

6 grudnia „Tęczowe przedszkole” odwiedził niezwykły gość –  św. Mikołaj. Przedszkolaki na jego odwiedziny czekały z niecierpliwością. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej i życzliwej atmosferze. Dzieci zaśpiewały Mikołajowi piosenkę i wręczyły karmy, zabawki, kocyki i wiele innych produktów, które zebrały w ramach  udziału w „Mikołajkowej zbiórce dla kocurka i burka” za co św. Mikołaj podziękował wszystkim dzieciom i wręczył im odznaki pomocnika św. Mikołaja. Gość obdarował wszystkie dzieci prezentami i prosił, aby były grzeczne przez cały rok.

Następnego dnia Pani Madzie- pomocnica św. Mikołaja na jego prośbę, zawiozła do schroniska zebrane prezenty dla zwierząt. Pracownicy schroniska i  św. Mikołaj bardzo dziękują wszystkim dzieciom i ich rodzicom za włączenie się w akcję „Mikołajkowa zbiórka dla Kocurka i Burka”.

© 2014 Tęczowe Przedszkole, realizacja Agencja Reklamowa ANNDAR.PL