Galeria

Spotkanie z Mikołajem

6 grudnia „Tęczowe przedszkole” odwiedził niezwykły gość –  św. Mikołaj. Przedszkolaki na jego odwiedziny czekały z niecierpliwością. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej i życzliwej atmosferze. Dzieci zaśpiewały Mikołajowi piosenkę i wręczyły karmy, zabawki, kocyki i wiele innych produktów, które zebrały w ramach  udziału w „Mikołajkowej zbiórce dla kocurka i burka” za co św. Mikołaj podziękował wszystkim dzieciom i wręczył im odznaki pomocnika św. Mikołaja. Gość obdarował wszystkie dzieci prezentami i prosił, aby były grzeczne przez cały rok.

Następnego dnia Pani Madzie- pomocnica św. Mikołaja na jego prośbę, zawiozła do schroniska zebrane prezenty dla zwierząt. Pracownicy schroniska i  św. Mikołaj bardzo dziękują wszystkim dzieciom i ich rodzicom za włączenie się w akcję „Mikołajkowa zbiórka dla Kocurka i Burka”.

© 2014 Tęczowe Przedszkole, realizacja Agencja Reklamowa ANNDAR.PL