Galeria

Spotkanie z Mikołajem

Wszystkie dzieci z naszego przedszkola z niecierpliwością czekały od samego rana na św. Mikołaja, który przyjechał do nas z Laponii. Nasza pani z przedszkola została wczoraj wezwana przez naszego dzisiejszego gościa do Laponii, aby opowiedzieć mu o dzieciach i pomóc pakować paczki. Mikołaj opowiedział nam o Elfach, reniferach i saniach,  których niestety nie mogliśmy zobaczyć, ponieważ u nas nie ma śniegu. Na szczęście Mikołajowi udało się do nas przyjechać z workiem pełnym prezentów. Za podarki dzieci odwdzięczyły się Mikołajowi pięknie zaśpiewanymi piosenkami. Choć przedszkolaki były troszkę zawstydzone tym, że mogły być tak bliski św. Mikołaja, to i tak ten dzień na długo pozostanie w ich pamięci.

© 2014 Tęczowe Przedszkole, realizacja Agencja Reklamowa ANNDAR.PL