Kalendarium wydarzeń na bieżący miesiąc

LUTY

01.02 Socjoterapia gr.III  i  IV
06.02 Bajka o sowie  gr.III i IV
08.02 Tłusty czwartek
14.02 Walentynki
15.02 Fabryka kreatywności
16.02 Dzień listonosza
26.02 Dzień dinozaura
27.02 Dzień Babci i Dziadka  OCK  godz. 15:15
29.02 Zajęcia w bibliotece gr.III
Zajęcia sportowe 7.02 i 28.02

Galeria

Spotkanie z Mikołajem

Wszystkie dzieci z naszego przedszkola z niecierpliwością czekały od samego rana na św. Mikołaja, który przyjechał do nas z Laponii. Nasza pani z przedszkola została wczoraj wezwana przez naszego dzisiejszego gościa do Laponii, aby opowiedzieć mu o dzieciach i pomóc pakować paczki. Mikołaj opowiedział nam o Elfach, reniferach i saniach,  których niestety nie mogliśmy zobaczyć, ponieważ u nas nie ma śniegu. Na szczęście Mikołajowi udało się do nas przyjechać z workiem pełnym prezentów. Za podarki dzieci odwdzięczyły się Mikołajowi pięknie zaśpiewanymi piosenkami. Choć przedszkolaki były troszkę zawstydzone tym, że mogły być tak bliski św. Mikołaja, to i tak ten dzień na długo pozostanie w ich pamięci.

© 2014 Tęczowe Przedszkole, realizacja Agencja Reklamowa ANNDAR.PL