Rok szkolny 2013-2014

Spotkanie ze Strażą Pożarną

Dnia 5 maja, w poniedziałek, na nasz przedszkolny ogród zawitał Wóz Strażacki z przedstawicielami Straży Pożarnej. Wszystkie dzieci z naszego przedszkola, obecne w tym dniu, miały okazję zapoznać się i obejrzeć  całe wyposażenie wozu strażackiego, dowiedzieć się z jakich przedmiotów składa się cały mundur strażacki jak również z wielką radością ubrać strażacki hełm oraz wsiąść do wozu strażackiego. Dzieci  obejrzały też  pokaz „gaszenia pożaru” panów strażaków z czynnym udziałem w tej akcji, ponieważ każdy przedszkolak miał okazję trzymać jakże długi waż strażacki i lać wodę na wskazane miejsce przez Strażaków. To spotkanie ze Strażą Pożarną  na pewno na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków.

 

© 2014 Tęczowe Przedszkole, realizacja Agencja Reklamowa ANNDAR.PL