CZERWIEC

4.06.- DZIEŃ DZIECKA w przedszkolu

5.06.- olimpiada przedszkolaków- zakończenie zajęć sportowych na stadionie MOSiR

6.06.- GÓRALSKI PIKNIK RODZINNY

8.06.- zajęcia otwarte z j. angielskiego godz, 9:00 grupa II

11.06.- lekcja biblioteczna „Nela-Mała podróżniczka” grupa IV

12.06.- wycieczka do Dinozatorlandu grupa II

12.06.- spektakl w OCK gr. III i IV

13.06.- podsumowanie akcji Cała Polska Czyta Dzieciom

13.06.- lekcja biblioteczna „Wilk i siedem koźlątek” grupa III

14.06. – robotyka grupa IV

14.06.- dzień kibica

15.06.- zajęcia otwarte z j. angielskiego godz, 9:00 grupa I

15.06.- wyjście do Famili Fun Park- nagroda z konkursu z przytupem grupa IV

21.06.- wyjście na lody grupa IV

22.06.- Pierwszy Dzień Lata- ubieramy się na żółto

22.06.- Pożegnanie starszaków wraz z rodzicami grupa IV godz. 15:15

Są to proste pliki tekstowe, które przesyłamy na dysk twardy Twojego komputera poprzez przeglądarkę, z której korzystasz, aby umożliwić naszemu systemowi np. prawidłowe rozpoznanie przeglądarki, zapamiętanie ustawień odnośnie strony www, dostarczenie dodatkowych usług.

Korzystanie z usług innych firm