Plan wycieczki!!!

7:50- zbiórka pod OCK
8:00- wyjazd
9:30-13:30- zajęcia na ranczu Artemidy
– przejażdżki mini bryczką, na koniach
– warsztaty dzikiej kuchni, degustacją zupy pokrzywowej
– warsztaty: ogrodnicze, w skansenie Jurajskim
– kiełbaski
15:45- odbiór dzieci z przedszkola
Prosimy aby dzieci na wycieczkę zabrały mały plecak, czapkę. Prosimy przygotować też: woreczek foliowy, bluzeczkę na przebranie, chusteczki higieniczne, do jedzenia: obowiązkowo małą wodę z dzióbkiem i wlg uznania: drobne ciastka, mentosy, żelki…/w małej ilości 🙂 prosimy nie dawać nic czekoladowego
Dzieci z gr IV i lll muszą mieć maseczkę w autokarze.
Dzieci, które mają chorobę lokomocyjną prosimy zaopatrzyć w lekarstwa na wyjazd. Lekarstwa pozbierają od dzieci nauczycielki.
Udanej zabawy ☺️😀