Ogłoszenie-Wycieczka

W dniu 18.06.2021r (piątek) planowana jest wycieczka dla wszystkich grup na ranczo “ARTEMIDA“.

Wychowawcy grup przekażą Państwu “Zgodę na udział w wycieczce”.

Podpisaną zgodę należy oddać w nieprzekraczalnym terminu do 16.06.2021 r (środa).

Brak zgody oznacza , że dziecko nie będzie uczestniczyć w wycieczce.

Wycieczka jest BEZPŁATNA.

Szczegółowy plan podamy 16.06.2021r (środa).

UWAGA-WAŻNE!!!

W dniu wycieczki   18.06.2021r (piątek)  śniadanie będzie o godz.  6:50

Przyprowadzanie dzieci od    6:15-6:40  !!!!