Nasze przedszkole znajduje się w Oświęcimiu przy ulicy Wróblewskiego.

“Tęczowe Przedszkole” w Oświęcimiu jest placówką niepubliczną prowadzoną przez Urszulę Gworek.

Zlokalizowane jest w centrum Oświęcimia w sąsiedztwie Oświęcimskiego Centrum Kultury oraz Zespołu Szkół nr 1.

Otoczone jest dużym ogrodem, gdzie dzieci znajdują świetne warunki do zabawy i wypoczynku.

W przedszkolu zorganizowano 4 grupy wiekowe w wieku od 3 do 6 lat:

• “Krasnoludki”,
  • “Bajkoludki”,
  • “Ufoludki”,
  • “Ekoludki”

Placówka czynna jest od godziny 6.30 do 16.00.