CZERWIEC

1.06– Dzień Dziecka z Czerwonym Kapturkiem- atrakcje i dmuchańce dla dzieci.

10.06 – TĘCZOWY DZIEŃ z Panem Humorkiem – ubieramy się na tęczowo.

15.06– Fabryka kreatywności.

21.06– Zakończenie akcji GÓRA GROSZA – spacer na pocztę z grosikami.

23.06– Pożegnanie starszaków.

28.06– Święto malinowo-jagodowe pieczemy śliniaczki z ciasta francuskiego.

Kadra

Przedszkole zatrudnia nauczycieli o wysokich kwalifikacjach, kompetencjach i doświadczonych:

DYREKTOR:

• mgr Urszula Gworek – nauczyciel dyplomowany, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach filia Cieszyn wydział pedagogiczno – artystyczny w zakresie edukacji wczesnoszkolnej, studiów podyplomowych w zakresie organizacji i zarządzania oświatą, posiada I stopień specjalizacji.

NAUCZYCIELE:

• mgr Anna Rola – nauczyciel dyplomowany, absolwentka Uniwersytetu Ślaskiego w Katowicach filia Cieszyn wydziału pedagogiki w zakresie zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.
  • mgr Mariola Ćwieląg – nauczyciel mianowany, absolwentka Akademii Techniczno – Humanistycznej w Bielsku Białej wydziału humanistyki w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz Akademii Pedagogicznej w Krakowie.
  • mgr Anna Semchyshyn- ukończone studia z zakresu wychowania przedszkolnego. Dwunastoletni staż pracy w przedszkolu.
  • mgr Justyna Wiecheć – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego, absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły im. Kardynała Augusta Hlonda w Mysłowicach.
  • Mgr Anna Budziła-Jurka – absolwentka Małopolskiej Uczelni Państwowej imienia rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu wydziału nauk społeczno-humanistycznych w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej.

Ponadto nauczycielki ukończyły następujące kursy:

„Jak tworzyć system mierzenia jakości przedszkola”, „Grupa bawi się i pracuje”, ” Od butelki do guzika, czyli wesoła muzyka”, „Poszukiwanie nowych koncepcji pracy z dzieckiem przedszkolnym”, „Animacja kulturalna o specjalności teatralnej”, „Twórcze koncepcje kierowania placówką oświatową, „Jak kochać dziecko w Europie”, „Przedszkole Unii Europejskiej”