• 3.12 – spotkanie z logopedą
  • 6.12 – Mikołaj w przedszkolu
  • 9.12 – warsztaty na zamku – grupa IV
  • 11.12 – Fabryka Kreatywności – „Próżnia w akcji”
  • 13.12 – Poznajmy Emocje – „Miłość, czułość”
  • 18.12 – wyjście do biblioteki – „W oczekiwaniu na święta Bożego Narodzenia” – gr. IV
  • 20.12 – wigilia w przedszkolU
  • 24. – 26. 12 – przerwa świąteczna

Kadra

Przedszkole zatrudnia nauczycieli o wysokich kwalifikacjach, kompetencjach i doświadczonych:

DYREKTOR:

• mgr Urszula Gworek – nauczyciel dyplomowany, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach filia Cieszyn wydział pedagogiczno – artystyczny w zakresie edukacji wczesnoszkolnej, studiów podyplomowych w zakresie organizacji i zarządzania oświatą, posiada I stopień specjalizacji.

NAUCZYCIELE:

• mgr Ewa Szczecina-Barcińska – nauczyciel dyplomowany, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach filia Cieszyn wydział pedagogiczno – artystyczny w zakresie wychowania przedszkolnego.
  • mgr Anna Rola – nauczyciel dyplomowany, absolwentka Uniwersytetu Ślaskiego w Katowicach filia Cieszyn wydziału pedagogiki w zakresie zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.
  • mgr Mariola Ćwieląg – nauczyciel mianowany, absolwentka Akademii Techniczno – Humanistycznej w Bielsku Białej wydziału humanistyki w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz Akademii Pedagogicznej w Krakowie.
  • mgr Beata Stokłosa – nauczyciel mianowany, absolwentka Akademii Techniczno – Humanistycznej w Bielsku-Białej oraz Górnośląskiej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Mysłowicach w zakresie edukacji zintegrowanej – wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego.
  • mgr Magdalena Zaleska– nauczyciel kontraktowy, absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie w zakresie pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz pedagogiki specjalnej- specjalizacja: terapia pedagogiczna i rewalidacja indywidualna.
  • mgr Anna Semchyshyn- ukończone studia z zakresu wychowania przedszkolnego. Dwunastoletni staż pracy w przedszkolu.
  • Martyna Głąb – absolwentka Krakowskiej Akademii im. Frycza Modrzewskiego w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej z wychowaniem plastycznym.

Ponadto nauczycielki ukończyły następujące kursy:

„Jak tworzyć system mierzenia jakości przedszkola”, „Grupa bawi się i pracuje”, ” Od butelki do guzika, czyli wesoła muzyka”, „Poszukiwanie nowych koncepcji pracy z dzieckiem przedszkolnym”, „Animacja kulturalna o specjalności teatralnej”, „Twórcze koncepcje kierowania placówką oświatową, „Jak kochać dziecko w Europie”, „Przedszkole Unii Europejskiej”