• 4.10 – Międzynarodowy Dzień Muzyki
  • 8.10 – wyjście na halę sportową – gr. III i IV
  • 9.10 – Fabryka Kreatywności – „Balonowe szaleństwo”
  • 10.10 – wyjście do Miejskiej Biblioteki Publicznej – gr. II
  • 15.10 – wyjście na halę sportową – gr. III i IV
  • 17.10 – Poznajemy Emocje – Radość
  • 21.10 – Dzień Origami
  • 22.10 – wyjście na halę sportową – gr. II i IV
  • 23.10 – wyjście do Miejskiej Biblioteki Publicznej – gr. IV
  • 24.10 – teatrzyk w przedszkolu – „Magiczne słowo”
  • 29.10 – wyjście na halę sportową – gr. III i IV

Kadra

Przedszkole zatrudnia nauczycieli o wysokich kwalifikacjach, kompetencjach i doświadczonych:

DYREKTOR:

• mgr Urszula Gworek – nauczyciel dyplomowany, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach filia Cieszyn wydział pedagogiczno – artystyczny w zakresie edukacji wczesnoszkolnej, studiów podyplomowych w zakresie organizacji i zarządzania oświatą, posiada I stopień specjalizacji.

NAUCZYCIELE:

• mgr Ewa Szczecina-Barcińska – nauczyciel dyplomowany, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach filia Cieszyn wydział pedagogiczno – artystyczny w zakresie wychowania przedszkolnego.
  • mgr Anna Rola – nauczyciel dyplomowany, absolwentka Uniwersytetu Ślaskiego w Katowicach filia Cieszyn wydziału pedagogiki w zakresie zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.
  • mgr Mariola Ćwieląg – nauczyciel mianowany, absolwentka Akademii Techniczno – Humanistycznej w Bielsku Białej wydziału humanistyki w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz Akademii Pedagogicznej w Krakowie.
  • mgr Beata Stokłosa – nauczyciel mianowany, absolwentka Akademii Techniczno – Humanistycznej w Bielsku-Białej oraz Górnośląskiej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Mysłowicach w zakresie edukacji zintegrowanej – wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego.
  • mgr Magdalena Zaleska– nauczyciel kontraktowy, absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie w zakresie pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz pedagogiki specjalnej- specjalizacja: terapia pedagogiczna i rewalidacja indywidualna.
  • mgr Anna Semchyshyn- ukończone studia z zakresu wychowania przedszkolnego. Dwunastoletni staż pracy w przedszkolu.
  • Martyna Głąb – absolwentka Krakowskiej Akademii im. Frycza Modrzewskiego w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej z wychowaniem plastycznym.

Ponadto nauczycielki ukończyły następujące kursy:

„Jak tworzyć system mierzenia jakości przedszkola”, „Grupa bawi się i pracuje”, ” Od butelki do guzika, czyli wesoła muzyka”, „Poszukiwanie nowych koncepcji pracy z dzieckiem przedszkolnym”, „Animacja kulturalna o specjalności teatralnej”, „Twórcze koncepcje kierowania placówką oświatową, „Jak kochać dziecko w Europie”, „Przedszkole Unii Europejskiej”