KWIECIEŃ

• 9.04 – próba generalna przed występem  – godziny dopołudniowe
  • 10.04 – występ Wielkanocny w OCK godz. 15.15
  • 12.04 – robotyka – gr. IV
  • 15.04 – Tropem Dzikich Zwierząt  – poznajemy zebrę. Małych Kuchcik – pieczemy „Babkę zebrę”
  • 16.04- wycieczka do Wygiełzowa – warsztaty edukacyjne – gr. IV
  • 16.04 – wyjście do Parku Family Fun – gr. II
  • 17.04 – śniadanie Wielkanocne
  • 19.04 – pokaz medycznych pojazdów uprzywilejowanych
  • 24.04 – wyjście do biblioteki – gr. II
  • 25.04 – spotkanie z żołnierzem
  • 30.04- Zajęcia z cyklu „Bezpieczny przedszkolak” – „Nasze zdrowie”

Kadra

Przedszkole zatrudnia nauczycieli o wysokich kwalifikacjach, kompetencjach i doświadczonych:

DYREKTOR:

• mgr Urszula Gworek – nauczyciel dyplomowany, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach filia Cieszyn wydział pedagogiczno – artystyczny w zakresie edukacji wczesnoszkolnej, studiów podyplomowych w zakresie organizacji i zarządzania oświatą, posiada I stopień specjalizacji.

NAUCZYCIELE:

• mgr Ewa Szczecina-Barcińska – nauczyciel dyplomowany, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach filia Cieszyn wydział pedagogiczno – artystyczny w zakresie wychowania przedszkolnego.
  • mgr Anna Rola – nauczyciel dyplomowany, absolwentka Uniwersytetu Ślaskiego w Katowicach filia Cieszyn wydziału pedagogiki w zakresie zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.
  • mgr Mariola Ćwieląg – nauczyciel mianowany, absolwentka Akademii Techniczno – Humanistycznej w Bielsku Białej wydziału humanistyki w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz Akademii Pedagogicznej w Krakowie.
  • mgr Beata Stokłosa – nauczyciel mianowany, absolwentka Akademii Techniczno – Humanistycznej w Bielsku-Białej oraz Górnośląskiej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Mysłowicach w zakresie edukacji zintegrowanej – wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego.
  • mgr Magdalena Zaleska– nauczyciel kontraktowy, absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie w zakresie pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz pedagogiki specjalnej- specjalizacja: terapia pedagogiczna i rewalidacja indywidualna.
  • mgr Anna Semchyshyn- ukończone studia z zakresu wychowania przedszkolnego. Dwunastoletni staż pracy w przedszkolu.
  • Martyna Głąb – absolwentka Krakowskiej Akademii im. Frycza Modrzewskiego w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej z wychowaniem plastycznym.

Ponadto nauczycielki ukończyły następujące kursy:

„Jak tworzyć system mierzenia jakości przedszkola”, „Grupa bawi się i pracuje”, ” Od butelki do guzika, czyli wesoła muzyka”, „Poszukiwanie nowych koncepcji pracy z dzieckiem przedszkolnym”, „Animacja kulturalna o specjalności teatralnej”, „Twórcze koncepcje kierowania placówką oświatową, „Jak kochać dziecko w Europie”, „Przedszkole Unii Europejskiej”