INFORMACJA!!!

Od dnia 12.04.2021 r. planujemy otworzyć przedszkole tylko i wyłącznie dla dzieci, których jeden z rodziców pracuje zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki (załącznik nr. 1)
Prosimy rodziców, którzy spełniają w/w kryterium o wstępną deklaracje czy dziecko będzie uczęszczało do przedszkola od 12.04.2021r. Informacje należy przesłać mailem na adres dyzur.kwiecien@interia.pl ( UWAGA! BEZ POLSKICH ZNAKÓW) w nieprzekraczalnym terminie do 09.04.2021 r. godz. 10.00. (Po tym terminie nie będą uwzględnianie zgłoszenia)!!!
Jeżeli Rząd przedłuży aktualne obostrzenia w zakresie funkcjonowania przedszkoli, to prosimy rodziców wstępnie zdeklarowanych o dostarczenie wniosku w dniu przyjścia dziecka do przedszkola.
Rodzicu pamiętaj: Wypełniając wniosek ponosisz pełną odpowiedzialność prawną za informacje w nim zawarte.
Jeżeli bę dzie bardzo mała ilość zgłoszonych dzieci, dopuszcza się tylko żywienie bez ciepłego posiłku.