Kalendarium wydarzeń na bieżący miesiąc

KWIECIEŃ

 

03.04 Dzień Tęczy- Zabawa „Tęczowy wąż”
04.04 Dzień Marchewki  – ubiór na pomarańczowo mile widziane
05.04

Dzień Sportu

11.04 Fabryka Kreatywności
11.04 Wyjście do MBP gr.III
12.04 Dzień Czekolady
22.04 Dzień Ziemi – sprzątanie okolicy
23.04 Dzień Książki
25.04 Dzień Ekologii

03,10,17,24.04 Hala sportowa

09,16,23,30.04 Basen

11.04 gr.II  ; 25.04 gr.III i IV

Galeria

Dzień Dziecka

W poniedziałek, 2.06. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Dziecka. Tego dnia, od rana czekały na dzieci same niespodzianki. Przychodzące do przedszkola dzieci witał pięknie ozdobiony balonami i chorągiewkami ogród. Zaraz po śniadaniu dzieci pomalowały sobie nawzajem buźki, specjalnymi kredkami do malowania twarzy. Sprawiło im to dużo frajdy. Następną atrakcją była prezentacja robienia popcornu oraz oczywiście degustacja tego pysznego, uwielbianego przez dzieci przysmaku. Niedługo potem na dzieci czekały warsztaty muzyczno- ruchowe o Afryce. Należy również wspomnieć, że w przerwie między niespodziankami, dzieci, z wielką ochotą zjadły przygotowany dla nich pyszny owocowo- czekoladowy deser. Największą atrakcją dnia, był dla dzieci zwierzątkowy „dmuchaniec”, na którym wszystkie dzieci po kolei mogły świetnie się bawić i skakać. W ten niesamowity dla wszystkich dzieci dzień towarzyszyły nam maluszki wraz z rodzicami, które od września będą najmłodszymi przedszkolakami w naszej placówce. Dzieciaczki te, miały kolejną okazję do tego, aby oswoić się z otoczeniem przedszkolnym, zapoznać się i pobawić z rówieśnikami.

© 2014 Tęczowe Przedszkole, realizacja Agencja Reklamowa ANNDAR.PL