Galeria

Czerwony dzień

Dnia 18 grudnia we wszystkich salach „zaczerwieniło się”,  dzieci oraz  panie w tym dniu ubrane były na czerwono.  Wszystkie zabawy w tym dniu związane były z tym właśnie kolorem. O tym kolorze nie zapomniały nawet panie w kuchni, które przygotowały pyszne czerwone dania. Dzieci z grupy „Krasnoludków” i „Bajkoludków” wykonały pyszny soczek z czerwonych jabłuszek, oraz czerwony łańcuch, którym przyozdobiły choinkę w swojej sali. „Ufoludki” wykonały wspólnie z panią ozdoby choinkowe z masy solnej, zaś „Ekoludki” papierowe „gwiazdy betlejemskie” symbolizujące zbliżające się święta. Grupy starsze nie zapomniały o przygotowaniu poczęstunku dla młodszych kolegów i zrobiły dla nich twarożkowe kulki z żurawiną.

 

© 2014 Tęczowe Przedszkole, realizacja Agencja Reklamowa ANNDAR.PL