CZERWIEC

4.06.- DZIEŃ DZIECKA w przedszkolu

5.06.- olimpiada przedszkolaków- zakończenie zajęć sportowych na stadionie MOSiR

6.06.- GÓRALSKI PIKNIK RODZINNY

8.06.- zajęcia otwarte z j. angielskiego godz, 9:00 grupa II

11.06.- lekcja biblioteczna „Nela-Mała podróżniczka” grupa IV

12.06.- wycieczka do Dinozatorlandu grupa II

12.06.- spektakl w OCK gr. III i IV

13.06.- podsumowanie akcji Cała Polska Czyta Dzieciom

13.06.- lekcja biblioteczna „Wilk i siedem koźlątek” grupa III

14.06. – robotyka grupa IV

14.06.- dzień kibica

15.06.- zajęcia otwarte z j. angielskiego godz, 9:00 grupa I

15.06.- wyjście do Famili Fun Park- nagroda z konkursu z przytupem grupa IV

21.06.- wyjście na lody grupa IV

22.06.- Pierwszy Dzień Lata- ubieramy się na żółto

22.06.- Pożegnanie starszaków wraz z rodzicami grupa IV godz. 15:15

Kadra

Przedszkole zatrudnia nauczycieli o wysokich kwalifikacjach, kompetencjach i doświadczonych:

DYREKTOR:

• mgr Urszula Gworek – nauczyciel dyplomowany, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach filia Cieszyn wydział pedagogiczno – artystyczny w zakresie edukacji wczesnoszkolnej, studiów podyplomowych w zakresie organizacji i zarządzania oświatą, posiada I stopień specjalizacji.

NAUCZYCIELE:

• mgr Ewa Szczecina-Barcińska – nauczyciel dyplomowany, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach filia Cieszyn wydział pedagogiczno – artystyczny w zakresie wychowania przedszkolnego.
  • mgr Anna Rola – nauczyciel dyplomowany, absolwentka Uniwersytetu Ślaskiego w Katowicach filia Cieszyn wydziału pedagogiki w zakresie zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.
  • mgr Mariola Ćwieląg – nauczyciel kontraktowy, absolwentka Akademii Techniczno – Humanistycznej w Bielsku Białej wydziału humanistyki w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz Akademii Pedagogicznej w Krakowie.
  • mgr Beata Stokłosa – nauczyciel kontraktowy, absolwentka Akademii Techniczno – Humanistycznej w Bielsku-Białej oraz Górnośląskiej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Mysłowicach w zakresie edukacji zintegrowanej – wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego.
  • Magdalena Mamoń– absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie w zakresie pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej.
  • mgr Agnieszka Seidler– kolegium nauczycielskie w Bytomiu, kierunek: pedagogika resocjalizacyjna. Uniwersytet Śląski w Katowicach, kierunek: pedagogika resocjalizacyjna. Studia dyplomowe- Gliwicka Wyższa szkoła Przedsiębiorczości w Gliwicach, kierunek: zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne.
  • mgr Anna Semchyshyn- ukończone studia z zakresu wychowania przedszkolnego. Dwunastoletni staż pracy w przedszkolu.

Ponadto nauczycielki ukończyły następujące kursy:

„Jak tworzyć system mierzenia jakości przedszkola”, „Grupa bawi się i pracuje”, ” Od butelki do guzika, czyli wesoła muzyka”, „Poszukiwanie nowych koncepcji pracy z dzieckiem przedszkolnym”, „Animacja kulturalna o specjalności teatralnej”, „Twórcze koncepcje kierowania placówką oświatową, „Jak kochać dziecko w Europie”, „Przedszkole Unii Europejskiej”