• 4.12 – Wycieczka gr. II Fabryka św. Mikołaja -KLOCKOLAND
  • 6.12- Wizyta Św. Mikołaja w naszym przedszkolu
  • 6.12 – Głośne czytanie dzieciom literatury przez Rodziców
  • 11.12– Wizyta gr. IV w Szkole Podstawowej nr 2
  • 12.12– Bajki i baśnie europejskie Finlandia – „ Muminki”
  • 14.12– Zajęcia otwarte gr. II „ Święta tuz, tuż…”
  • 14.12 – Lekcja biblioteczna grupa III
  • 15.12 – Warsztaty na zamku  Sianko pod obrusem grupa IV
  • 18.12 – Kino przedszkolaka grupa III
  • 20.12– Wigilijka  przedszkolna
  • 21.12 – Pierwszy DZIEŃ ZIMY –  ubieramy się w kolorach – biały i srebrny

Kadra

Przedszkole zatrudnia nauczycieli o wysokich kwalifikacjach, kompetencjach i doświadczonych:

DYREKTOR:

• mgr Urszula Gworek – nauczyciel dyplomowany, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach filia Cieszyn wydział pedagogiczno – artystyczny w zakresie edukacji wczesnoszkolnej, studiów podyplomowych w zakresie organizacji i zarządzania oświatą, posiada I stopień specjalizacji.

NAUCZYCIELE:

• mgr Ewa Szczecina-Barcińska – nauczyciel dyplomowany, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach filia Cieszyn wydział pedagogiczno – artystyczny w zakresie wychowania przedszkolnego.
  • mgr Anna Rola – nauczyciel dyplomowany, absolwentka Uniwersytetu Ślaskiego w Katowicach filia Cieszyn wydziału pedagogiki w zakresie zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.
  • mgr Mariola Ćwieląg – nauczyciel kontraktowy, absolwentka Akademii Techniczno – Humanistycznej w Bielsku Białej wydziału humanistyki w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz Akademii Pedagogicznej w Krakowie.
  • mgr Beata Stokłosa – nauczyciel kontraktowy, absolwentka Akademii Techniczno – Humanistycznej w Bielsku-Białej oraz Górnośląskiej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Mysłowicach w zakresie edukacji zintegrowanej – wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego.
  • Magdalena Mamoń– absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie w zakresie pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej.
  • mgr Agnieszka Seidler– kolegium nauczycielskie w Bytomiu, kierunek: pedagogika resocjalizacyjna. Uniwersytet Śląski w Katowicach, kierunek: pedagogika resocjalizacyjna. Studia dyplomowe- Gliwicka Wyższa szkoła Przedsiębiorczości w Gliwicach, kierunek: zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne.
  • mgr Anna Semchyshyn- ukończone studia z zakresu wychowania przedszkolnego. Dwunastoletni staż pracy w przedszkolu.

Ponadto nauczycielki ukończyły następujące kursy:

„Jak tworzyć system mierzenia jakości przedszkola”, „Grupa bawi się i pracuje”, ” Od butelki do guzika, czyli wesoła muzyka”, „Poszukiwanie nowych koncepcji pracy z dzieckiem przedszkolnym”, „Animacja kulturalna o specjalności teatralnej”, „Twórcze koncepcje kierowania placówką oświatową, „Jak kochać dziecko w Europie”, „Przedszkole Unii Europejskiej”