• 2.10 – Wycieczka do Wieprza  spotkanie z psem ratownikiem    gr.: II i IV
  • 4.10 – Lekcje biblioteczne gr. IV
  • 6.10 – Lekcje biblioteczne gr. IV
  • 9.10 – Kino przedszkolaka w OCK gr. III
  • 12.10 – Teatrzyk w przedszkolu „ABC Dobrego Wychowania”
  • 16.10 – Światowy Dzień Chleba
  • 17.10- Lekcje biblioteczne gr. II
  • 17.10 – Wyjście na zamek na warsztaty „Konik, fryga…” gr. III
  • 18.10 – Wyjście na zamek na warsztaty
  •              „W krainie faraonów” gr. IV
  • 25.10 – Lekcje biblioteczne gr. III
  • 26.10-  Bajki i baśnie europejskie Polska – „ Bolek i Lolek”
  • 27.10– Spotkanie z leśnikiem
  • 30.10 – Fabryka kreatywności

Kadra

Przedszkole zatrudnia nauczycieli o wysokich kwalifikacjach, kompetencjach i doświadczonych:

DYREKTOR:

• mgr Urszula Gworek – nauczyciel dyplomowany, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach filia Cieszyn wydział pedagogiczno – artystyczny w zakresie edukacji wczesnoszkolnej, studiów podyplomowych w zakresie organizacji i zarządzania oświatą, posiada I stopień specjalizacji.

NAUCZYCIELE:

• mgr Ewa Szczecina-Barcińska – nauczyciel dyplomowany, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach filia Cieszyn wydział pedagogiczno – artystyczny w zakresie wychowania przedszkolnego.
  • mgr Anna Rola – nauczyciel dyplomowany, absolwentka Uniwersytetu Ślaskiego w Katowicach filia Cieszyn wydziału pedagogiki w zakresie zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.
  • mgr Mariola Ćwieląg – nauczyciel kontraktowy, absolwentka Akademii Techniczno – Humanistycznej w Bielsku Białej wydziału humanistyki w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz Akademii Pedagogicznej w Krakowie.
  • mgr Beata Stokłosa – nauczyciel kontraktowy, absolwentka Akademii Techniczno – Humanistycznej w Bielsku-Białej oraz Górnośląskiej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Mysłowicach w zakresie edukacji zintegrowanej – wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego.
  • Magdalena Mamoń– absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie w zakresie pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej.
  • mgr Agnieszka Seidler– kolegium nauczycielskie w Bytomiu, kierunek: pedagogika resocjalizacyjna. Uniwersytet Śląski w Katowicach, kierunek: pedagogika resocjalizacyjna. Studia dyplomowe- Gliwicka Wyższa szkoła Przedsiębiorczości w Gliwicach, kierunek: zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne.
  • mgr Anna Semchyshyn- ukończone studia z zakresu wychowania przedszkolnego. Dwunastoletni staż pracy w przedszkolu.

Ponadto nauczycielki ukończyły następujące kursy:

„Jak tworzyć system mierzenia jakości przedszkola”, „Grupa bawi się i pracuje”, ” Od butelki do guzika, czyli wesoła muzyka”, „Poszukiwanie nowych koncepcji pracy z dzieckiem przedszkolnym”, „Animacja kulturalna o specjalności teatralnej”, „Twórcze koncepcje kierowania placówką oświatową, „Jak kochać dziecko w Europie”, „Przedszkole Unii Europejskiej”