CZERWIEC

• 06.06.- Występ reprezentacji z gr. IV w OCK z okazji 20-stolecia UTW
  • 08.06.- Teatrzyk na terenie przedszkola
  • 09.06.- PIKNIK RODZINNY
  • 14.06.- Wycieczka na warsztaty edukacyjne do Muzeum Sukiennice Kraków gr. III i IV
  • 14.06.- Lekcje biblioteczne gr. II
  • 20.06.- Lekcje biblioteczne gr. IV
  • 22.06. – Pożegnanie straszaków
  • 29.09.- Z biegiem Wisły – Gdańsk

Kadra

Przedszkole zatrudnia nauczycieli o wysokich kwalifikacjach, kompetencjach i doświadczonych:

DYREKTOR:

• mgr Urszula Gworek – nauczyciel dyplomowany, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach filia Cieszyn wydział pedagogiczno – artystyczny w zakresie edukacji wczesnoszkolnej, studiów podyplomowych w zakresie organizacji i zarządzania oświatą, posiada I stopień specjalizacji.

NAUCZYCIELE:

• mgr Ewa Szczecina-Barcińska – nauczyciel dyplomowany, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach filia Cieszyn wydział pedagogiczno – artystyczny w zakresie wychowania przedszkolnego.
  • mgr Barbara Żak – nauczyciel dyplomowany, absolwentka Uniwersytetu Ślaskiego w Katowicach filia Cieszyn wydziału pedagogiki w zakresie wychowania przedszkolnego.
  • mgr Anna Rola – nauczyciel dyplomowany, absolwentka Uniwersytetu Ślaskiego w Katowicach filia Cieszyn wydziału pedagogiki w zakresie zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.
  • mgr Mariola Ćwieląg – nauczyciel kontraktowy, absolwentka Akademii Techniczno – Humanistycznej w Bielsku Białej wydziału humanistyki w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz Akademii Pedagogicznej w Krakowie.
  • mgr Beata Stokłosa – nauczyciel kontraktowy, absolwentka Akademii Techniczno – Humanistycznej w Bielsku-Białej oraz Górnośląskiej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Mysłowicach w zakresie edukacji zintegrowanej – wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego.
  • Jagoda Borowska – nauczyciel stażysta, absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej i pedagogiki przedszkolnej.
  • Magdalena Mamoń– absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie w zakresie pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Ponadto nauczycielki ukończyły następujące kursy:

„Jak tworzyć system mierzenia jakości przedszkola”, „Grupa bawi się i pracuje”, ” Od butelki do guzika, czyli wesoła muzyka”, „Poszukiwanie nowych koncepcji pracy z dzieckiem przedszkolnym”, „Animacja kulturalna o specjalności teatralnej”, „Twórcze koncepcje kierowania placówką oświatową, „Jak kochać dziecko w Europie”, „Przedszkole Unii Europejskiej”